LAST NAME FIRST / MIDDLE YR CURRENT ACADEMIC MAJOR COLLEGE
Abdulaal Mahmood Hasan Ali So Pre-Mechanical Engineering Engineering
Adeagbo Olubusola Ayopade Jr Elementary Education Education
Agayev Zaur V Sr Russian and East European Studies Arts & Sciences
Allen Mary Grace Jr Decision Science and Information Systems Business & Economics
Bagdasaryan Armen Vladimir So Theatre Fine Arts
Barros Fernando Detoledo Jr Pre-Management Business & Economics
Bekishev Daniar H. Jr Pre-Finance Business & Economics
Benjelloun Amine Sr Electrical Engineering Engineering
Bobyk-Salazar Yasmin Inmaculada Fr Interior Design Human Environmental Sciences
Bunchatheeravate Pongpumin Fr Pre-Chemical Engineering Engineering
Cattoi Anthony Edward Jr Computer Science Engineering
Chai Chuan Taek Fr Biology Arts & Sciences
Chai Hwa Chen So Pre-Pharmacy Undergraduate Studies
Chang Li Yee Sr Mechanical Engineering Engineering
Chen Chenhua Sr Pre-Accounting Business & Economics
Chen Huan-Yu So Psychology Arts & Sciences
Chew Zhiling So Pre-Marketing Business & Economics
Choi Jong Duk Fr Political Science Arts & Sciences
Coleman Stephen John Sr Agricultural Biotechnology Agriculture
Cooper Robin Dale Jr Special Education-Learning & Behavior Disorders Education
Cui Nuan Jr Biology Arts & Sciences
Dai Diyu S So Undeclared Undergraduate Studies
De Villiers Katusha Louise Sr English Arts & Sciences
Djigbenou Jeannette Donan So Pre-Electrical Engineering Engineering
Dong Li Hui Sr Architecture Architecture
Dorfling Lize-Mari Fr Undeclared Health Care Undergraduate Studies
Edun Opeyemi Olufisayo So Pre-Economics Business & Economics
Effendi Arlyna Yustriani Jr Computer Science Engineering
Eilmsteiner Stefan Erich Jr Architecture Architecture
Fenouil Philippe Christian Sr Civil Engineering Engineering
Fernandez Carolina Jr Music Performance Fine Arts
Filatova Diana Gregorevna So Biology Arts & Sciences
Forouzandeh Shabnam Sr Biology Arts & Sciences
Gangadharan Manjunath Raghavend Jr Accounting Business & Economics
Gessner Eva Corina Sr Mathematics Arts & Sciences
Goh Choon Huat Sr Architecture Architecture
Golea Anca Filomena Jr English Arts & Sciences
Hatemi Lachin Sr Computer Science Engineering
Hayat Omar So Pre-Marketing Business & Economics
Hepo-Oja Irina Mirjami Other Non-Degree Undergraduate Studies
Herraz Yassine Sr Electrical Engineering Engineering
Hinsley Debra Jayne Sr Kinesiology Education
Ho Yik Khuan Sr Biology Arts & Sciences
Hornyik Csongor Sr Psychology Arts & Sciences
Hsu Hsiang-Fu Frank Jr Pre-Finance Business & Economics
Jobe Celine Other Non-Degree Business & Economics
Kakkar Nikhil Fr Pre-Electrical Engineering Engineering
Kashef Bazzazi Kaveh Jr Marketing Business & Economics
Kessler Markus K. Other Non-Degree Undergraduate Studies
Khan Mohammad Danish Sr Electrical Engineering Engineering
Kitada Masamitsu Jr Animal Sciences Agriculture
Kohler Katharina Sr Biology Arts & Sciences
Kroumova Ralitza Alexandrova Jr Finance Business & Economics
Lae Chimanan Balamurugan Sr Mechanical Engineering Engineering
Lee Joonkyeong Sr Pre-Journalism-General Editorial Communications & Information Studies
Lee Su-Jin So Pre-Finance Business & Economics
Lee Woei-Wey Jr Mechanical Engineering Engineering
Lee Yong Mee Jr Computer Science Engineering
Lehtimaki Olli Tapani So Pre-Finance Business & Economics
Leung Ka Him Kevin So Computer Science Engineering
Lim Pey Lian Sr Computer Science Engineering
Liu Angela Fr Pre-Management Business & Economics
Maelzner Dana Maren Sr Music Performance Fine Arts
Majeed Asra Sr Biology Arts & Sciences
Makaino Kotomi Other Non-Degree Undergraduate Studies
Maki Adrianna Barbara T. So Pre-Management Business & Economics
Malik Adam Abdul Sr Economics Arts & Sciences
Manivannan Suganya Fr Biology Arts & Sciences
Marion Jessica M. Fr Pre-Nursing Nursing
Martin Timothy James Sr Physics Arts & Sciences
Moric Damir Jr History Arts & Sciences
Mukena Daniel Ntumba So Biology Arts & Sciences
Musaefendic' Dijana Fr Architecture Architecture
Mutuah Joyce Sr History Arts & Sciences
Nadimpally Bhavananda Reddy Fr Pre-Electrical Engineering Engineering
Nakamura Rumiko Jr Psychology Arts & Sciences
Naveed Mariam So Agricultural Biotechnology Agriculture
Ng Lok Sze Cecilia Fr Undeclared Undergraduate Studies
Ng Teng Ming Andrew Sr Decision Science and Information Systems Business & Economics
Nikolova-Kirilova Nadezda Sr Natural Resource Conservation & Management Agriculture
Ochiai Aya Sr Pre-Accounting Business & Economics
Ogundele Anne Olukemi Fr Pre-Physical Therapy Health Sciences
Olofin Ebunoluwa Gbemisola Fr Pre-Pharmacy Undergraduate Studies
O'Neil Mary Therese So French Arts & Sciences
Patel Vishalkumar Jr Pre-Electrical Engineering Engineering
Patel Yatin K Fr Pre-Pharmacy Undergraduate Studies
Plemmons Robyn Elizabeth Sr English Arts & Sciences
Ramakrishnan Poorna Fr Computer Science Engineering
Rangnekar Vidyuta Vivek Jr Architecture Architecture
Reilly David Geoffrey Sr Pre-Journalism-General Editorial Communications & Information Studies
Rojas Moira Andrea Jr Natural Resource Conservation & Management Agriculture
Saiyed Asma M. So Middle School Education Education
Sakamoto Akemi Sr Nutrition and Food Science Human Environmental Sciences
Salem Nariman Khalil Sr Architecture Architecture
Satpayeva Assel Temirbek Sr Finance Business & Economics
Schneider Byron Joel So Food Science Human Environmental Sciences
Shukla Nami Chittaran Jr Elementary Education Education
Silver Victoria Jean Sr Biology Arts & Sciences
Sloan Mark Alexander So Biology Arts & Sciences
Somov Margarita Yuri Sr Agricultural Economics Agriculture
Starr Christopher Jenn Jr Biology Arts & Sciences
Sushko Vladyslav Y. Jr Foreign Languages & International Economics-Japanese Arts & Sciences
Suzuki Takanobu Jr Psychology Arts & Sciences
Tan Chun-Ho Sr Computer Science Engineering
Tan Jing Sr Foreign Languages & International Economics-Japanese Arts & Sciences
Tang Angela S. So Architecture Architecture
Timofeeva Ioulia I. Other Non-Degree Undergraduate Studies
Toh Kheng Leng Sr Decision Science and Information Systems Business & Economics
Tong Pak Sen Other Non-Degree Undergraduate Studies
Ulm Marina Jr Pre-Physician Assistant Studies Health Sciences
Vander Westhuyzen Gina F. Jr Pre-Management Business & Economics
Van Kempen Catherine Louisa Fr Art Studio Fine Arts
Voong Sim Yee Sr Computer Science Engineering
Voskresensky Igor V. Jr Biology Arts & Sciences
Wallis Craig James Arthur Other Non-Degree Undergraduate Studies
Wan Zhuang Jr Pre-Mechanical Engineering Engineering
Woods Sarah Jane Sr Merchandising, Apparel and Textiles Human Environmental Sciences
Zaglul Paula Fr Art Studio Fine Arts
Zuberi Sana Khalid Sr Architecture Architecture